Kategoria Superiore

Pas largimeve, vijnë afrimet/ Teuta prezanton një qendërmbrojtës

Vetëm pak minuta pasi njoftoi ndërprerjen e bashkëpunimit me Ditmar Bicajn dhe Sekou Camara, Teuta lajmëroi se ka bërë edhe afrimin e parë për sezonin veror të merkatos.

Në fakt bëhet fjalë për një ritkhim në shtëpi të mbrojtësit Rustem Hoxha, i cili është rritur në skaudrat e moshave te Teuta dhe ka mbrojtur ngjyrat e durrsakëve deri në verën e 2017-ës.

Qendërmbojtësi 28-vjeçar ka qenë pjesë e Luftëtarit në sezonin që sapo u mbyll, ku edhe dhuroi paraqitje mjaft të mira, duke bindur durrsakët ta rikthejnë sërish në gjirin e skuadrës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency