Premier League

Liverpooli rikthehet te fitorja, Swansea mposht edhe Arsenalin

Java e 23-të e Premier Leagues ka startuar sot me 3 takimet e para, ku ra në sy humbja e Arsenalit. Skuadra londineze u mposht me rezultatin 3-1 nga Swansea, që pas këtij 3-pikëshi, iu largua përkohësisht edhe fundit të renditjes.

Monreal kaloi Arsenalin në avantazh, por vendasit u kundërpërgjigjën menjëherë, duke barazuar pas një minute. Në pjesën e dytë Swansea shënoi edhe 2 gola të tjerë, duke siguruar 3-pikëshin, pas atij me Liverpoolin javën e kaluar.

Në sfidën tjetër mes West Hamit dhe Crystal Palace, nuk pati fitues, teksa skuadrat ndanë nga një pikë me barazimin 1-1, të fiksuar që në pjesën e parë.

Në fushë zbriti edhe Liverpooli i Klopp, që u rikthye te fitorja, duke mposhtur Huddersfieldin me rezultatin 0-3. Emre Can dhe Firminho shënuan në 45-minutëshin e parë, ndërsa Salah vulosi rezultatin në të dytën me 11-metërsh, duke i dhënë 3 pikët skuadrës së Klopp, që vijon të luftojë denjësisht për një vend në zonën Champions.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency