Connect with us

Hi, what are you looking for?

Spanjë

Pas regjistrimit te Barça, Gavi thumbon Realin: Kemi të rinj të fortë, le të blejnë kë të duan në Madrid

Mesfushori Gavi u regjistrua përfundimisht te skuadra e Barcelonës.

Në një intervistë të dhënë pas këtij momenti, spanjolli nuk la pa “thumbuar” rivalët e përjetshëm të Real Madridit, për të cilët tha le të blejnë kë të duan, pasi sipas tij katalanasit kanë talente të rinj shumë të fortë.

Lexo edhe:

“Ndoshta nuk do të jemi klubi më i mirë financiarisht, por kemi të rinj të fortë në akademi dhe një ekip të madh. Madridi gjithashtu mund të blejë këdo, nuk më intereson, ne do të japim më të mirën”-deklaroi Gavi.

Lajme të tjera

Lajme

Shqipëria është gati për të nisur aventurën e saj në Euro 2024. Kuqezinjtë zhvilluar seancën e fundit stërvitore para sfidës së parë me Italinë,...

Euro 2024

“Besoj që performanca nuk ishte aq e mirë siç e kishim përgatitur. Ka gjëra që duhen përmirësuar, i kemi lejuar shumë hapësira Italisë e...

Euro 2024

Sulmuesi kryesor i Italisë në këtë Europian, Gianluca Scamacca foli në konferencë për shtyp para ndeshjes me Shqipërinë. Lojtari që aktivizohet me Atalantën në...

Kombëtare

Erjon Bogdani vijon të jetë golashënuesi më i mirë në historinë e kombëtare shqiptare me 18 rrjeta. Ish-sulmuesi i njohur, i cili në Itali...