Futboll

Pas Sanchos, Dortmund afron një tjetër talent anglez!

Borussia Dortmund është shumë pranë një tjetër goditje në merkato, pas firmës me ish-lojtarin e PSG-së, Thomas Meunier, i cili u afrua me parametra zero. Afrimi i radhës në “Signal Iduna Park” duket se do të jetë Jude Bellingham, një nga lojtarët më premtues anglezë, që do të firmosë deri në vitin 2025. Mesfushori numëron vetëm 17 vite mbi supe dhe sezonin e fundit ka qenë titullar i padiskutueshëm te Birmingham City, ku ka luajtur 35 ndeshje, dhe ka shënuar 4 gola. Për kartonin e Bellingham, Dortmund do të paguajë 23 milionë euro, duke mposhtur konkurencën e egër të Manchester United, që gjithashtu e dëshironte me patjetër në ekip.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency