Kombëtare

Pas Sllovenisë, kuqezinjtë gjejnë edhe kundërshtarin tjetër për miqësore

Federata Shqiptare e Futbollit ka kompletuar datat e lira nga UEFA në muajin mars për kombëtaret, pasi ka gjetur edhe kundërshtarin e dytë me të cilin kuqezinjtë e Edi Rejës do të matin forcat në teste miqësore.

Kështu pas Sllovenisë, me të cilën është vendosur të luhet një takim miqësor më 30 mars në Itali, kundërshtari tjetër do të jenë modestët e San Marinos dhe sfida do të zhvillohet më 27 mars.

Ka qenë vetë Federata e San Marinos që ka zyrtarizuar marrëveshjen nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare, ndërsa trajneri Reja do të ketë mundësi të testojë shumë lojtarë në këto dy takime.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency