Serie A

Pas sukseseve në fushë, Milani e Roma dominojnë edhe formacionin e javës

Milani dhe Roma dominojnë formacionin e javës, të Serisë A, duke u përfaqësuar me nga 3 futbollistë secila. Nuk i mungon këtij formacioni as kroati Budimir, që ishte heroi i Crotones, në fitoren ndaj Bolognës, por edhe portieri i Veronës, që ishte spektakolar në transfertën ndaj Cagliarit.

Milani u rikthye te fitorja në Serinë A, duke mposhtur 0-2 Sassuolon, ndërsa Roma triumfoi 2-4 në transfertën e vështirë të Firences, ndaj prezenca e futbollistëve të tyre në 11-shen më të mirë ishte deri diku e parashikueshme.

Ja formacioni më i mirë i javës së 12 të Serisë A, luajtur më 04 & 05 Nëntor 2017:

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency