Merkato

Pasi i mori Nzonzi, Roma i jep një tjetër francez Sevillas

Pasi mori nga Sevilla mesfushorin francez Steven Nzonzi, për shumën e 30 milionë eurove, Roma ka kryer një tjetër operacion merkatoje me klubin andaluzian.
Verdhekuqtë i dhuruan në huazim Sevillas një tjetër mesfushor francez, për të zëvendësuar kampionin e botës .

Bëhet fjalë për Maxime Gonalons, që pas një viti në kryeqytetin italian, do të vijojë karrierën te skuadra e Sevillas, që ka siguruar lojtarin në huazim, me të drejtë blerjeje në fund të sezonit.

Gonalons iu bashkua Romës verën e kaluar, pasi erdhi nga Lyoni, por viti i parë në Itali nuk ishte aspak pozitiv, pasi u karakterizua nga dëmtime të shumta dhe shumë pak minuta në dispozicion.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency