IPKO Superliga

Pasuesi i Bekim Isufit do jetë shqiptar, Drita në bisedime me 2 trajnerë të njohur!

Drita hedh sytë nga tregu i trajnerëve shqiptarë për të zëvendësuar të larguarin Bekim Isufi. Kampionët e Kosovës sëfundmi kanë kontaktuar dy trajnerë me emër të madh në futbollin shqiptar që aktualisht janë të papunë. Bëhet fjalë për Shpëtim Duro dhe Ernest Gjokën me të parin që qëndron në pole-position për të marrë drejtimin e skuadrës nga Gjilani. Në orët e ardhshme pritet të ketë një takim mes Shpëtim Duros dhe drejtuesve të Dritës dhe nëse palët arrinë akordin atëherë, 58-vjeçari kryeqytetas do të jetë trajneri i radhës nga Shqipëria që do të drejtojë një skuadër të Ipko Superligës së Kosovës. Nëse nuk arrihet marrëveshja me Duron atëherë drejtuesit e Dritës do ta përqëndrojnë vëmendjen te ish tekniku i Vllaznisë, Ernest Gjoka.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency