Kategoria Superiore

Pasuesi i Latif, Teuta mes Busic dhe sulmuesit të kombëtares bullgare!

Largimi i Amadu Latif i cili u shit në Bjellorusi te skuadra e Shakhtyor Soligorsk, ekip ku luan edhe Elis Bakaj, ka lënë një gropë të madhe në sulmin e Teutës. Kjo për vetë faktin pasi nga durrsakët është larguar golashënuesi më i mirë i kampionatit, autori i 9 golave në dy fazat e para. Për djemtë e detit do të jetë e vështirë të gjejnë pasuesin e bomberit ganez. Objektivi i parë i trajnerit Bledi Shkëmbi për sulmin është kroati Tomislav Busic, por nëse ky i fundit nuk largohet dot me marrëveshje nga Flamurtari, atëherë Teuta e ka edhe pistën rezervë, bëhet fjalë për një sulmues bullgar që quhet Radoslav Vasilev dhe që aktualisht aktivizohet në kampionatin e vendit të tij me skuadrën e Cherno More me të cilën ka realizuar 9 gola në 33 ndeshje. 28-vjeçari është gjithashtu pjesë e kombëtares bullgare teksa numëron edhe 6 sfida të luajtura dhe 1 gol të realizuar pikërisht në fitoren 1-0 të Bullgarisë ndaj Norvegjisë në Ligën e Kombeve.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency