Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Patrick Schick drejt Interit

Inter vazhdon punën në merkato për të siguruar përforcimet e duhura për sezonin e ardhshëm. Sipas mediave italiane, pas tërheqjes së Juventusit, zikaltërit janë shumë pranë arritjes së marrëveshjes për transferimin në Milano të Patrick Schick.

Sulmuesi i Sampdorias është objektivi kryesor për repartin e avancuar dhe pasi kanë arritur t’i shëkpusin “ok” lojtarit çek, drejtuesit e Interit kanë nisur menjëherë bisedimet me klubin e presidentit Massimo Ferrero.

Lajme të tjera

Katar 2022

Lionel Messi rikthehet të flasë për triumfin e Argjentinës së tij në Botërorin Katar 2022. Në një intervistë të gjatë kapiteni i kombëtares albiceleste...

Kategoria Superiore

Vesel Limaj u largua nga Tirana drejt Rumanisë, duke ndërprerë me konsensus marrëdhënien me kampionët e Shqipërisë. Për SuperSport, futbollisti nga Malisheva i lindur...

Kategoria Superiore

Kastrioti ka kryer tri përforcime në ditën e fundit të merkatos. Klubi krutan ka siguruar shërbimet e Arturo Reginaldos, Moustapha Camara dhe Stuart Gjetës....

Kategoria Superiore

Pas dy vitesh në Turqi mes Superligës dhe Ligës së Parë ku u aktivizua me Menemenspor dhe Boluspor, Gentian Selmani rikthehet në Abissnet Superiore....