Gossip

Paula Labaredas, një tifoze e Ronaldos që beson te “remuntada”

Modelja portugeze, Paula Labaredas, pret me padurim që Juventusi të mposhtë thellë Atleticon dhe të kualifikohet në çerekfinale të Championsit. Arsyeja? E kush tjetër veç Cristiano Ronaldos! Ajo është një fanse e zjarrtë e CR7 dhe beson se me golat e bashkëkombësit të saj bardhezinjtë do bëjnë “remuntada”.

E gjithë vëmendja është te Ronaldo, mbështetja në shkallët e stadium por jo vetëm nuk i mungon portugezit, tashmë nuk i mbetet gjë tjetër veçse t’i bëjë të lutur tifozët e tij, në veçanti Paulan.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency