Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Paulinho te Barca për 40 milione Euro

Të përditëshmet katalanase Sport dhe Mundo deportivo nuk kanë dyshime, Sipas tyre Paulinho këtë të hënë do të zbarkojë te Barcelona, pasi është blerë nga blaugranat. Barcelona do ti paguajë klubit Guangzhou klauzolën prej 40 milionë eurosh ndërsa vetë futbollisti do të firmosë një kontratë katër vjecare. Paulinho rikthehet në Europë në këtë mënyrë dy vjet pasi u shit nga Totenham për 10 milionë paund.

Lajme të tjera

Kosovë

Aventurë e re për Arijanet Muric, portierin titullar të përfaqësueses së Kosovës. 25-vjeçari dardan do të jetë pjesë e Ipswichit në katër sezonet e...

Ligue 1

Joao Nevesit do të jetë goditja e madhe e PSG-së në mesfushë. Talenti portugez kërkohet me ngulm nga trajneri Luis Enrique. 19-vjeçari është pjesë...

La Liga

Pedri, ishte mungesa e madhe e Spanjës në ndeshjet më të rëndësishme të Euro 2024, me mesfushorin që u dëmtua pas një përplasje të...

Formula 1

Homoseksualiteti i deklaruar nga Ralf Schumacher ka qenë një nga temat e diskutuara në konferencën për shtypin të FIA-s, këtë të enjte, në Çmimin...