Premier League

Pedro i jep lamtumirën Chelsea-t para finales së FA Cup!

Pedro Rodriguez mbyll aventurën e tij 5-vjeçare me Chelsea pa u luajtur finalja e FA Cup. Sulmuesi spanjoll i cili po përgatitet për një eksperiencë të re i ka dhënë lamtumirën Bluve të Londrës me të cilët ishte në skadencë kontrate, me një postim në Instagram, 6 ditë para finales ndaj Arsenalit ku Chelsea do të luajë për trofeun e dytë më të rëndësishëm në ishull, duke falenderuar klubin dhe shokët e ekipit për këto 5 vite të mrekullueshme ku ka fituar shumë trofe me skuadrën londineze.

“Falenderoj të gjithë tifozët për mbështetjen që keni dhënë këto vite, falënderoj klubin për mundësinë që më dha të isha pjesë e këtij ekipi dhe të gjithë shokët e skuadrës. Do të jeni gjithmonë në zemrën time. Luftoni fort të fitoni FA Cup tani“, deklaron 32-vjeçari nga Tenerife, i cili ka fituar Botërorin dhe Europianin me Spanjën.

Në total me Chelsea-n, Pedro Rodriguez është aktivizuar në 205 takime dhe ka shënuar 43 gola.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency