Premier League

Pedro Rodriguez nuk rinovon, largohet nga Chelsea me 0 euro!

Pedro Rodriguez do të largohet nga Chelsea verën e ardhshme. Sulmuesi spanjoll ka konfirmuar në një intervistë për Cadena Ser dëshirën për të mos rinovuar kontratën që i skadon me Blutë e Londrës në 30 qershor. Pedro do ta vazhdojë karrierën te një tjetër skuadër. Ai kërkohet në kampionatin turk nga Fenerbahce ndërsa edhe në Spanjë ka shumë klube të interesuara për shërbimet e 32-vjeçarit. Pedro Rodriguez është pjesë e Chelsea-t që nga viti 2015-të teksa në këto 5 sezone numëron 201 ndeshje të luajtura dhe 43 gola të realizuar.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency