Connect with us

Hi, what are you looking for?

Premier League

Pëlqejnë kampionin e botës, Liverpool-Manchester City në garë për ta marrë nga Brighton

Alexis Mac Allister është në super formë dhe një detaj i tillë nuk ka kaluar pa u vënë re nga gjigantët e Premier League.

Mesfushori i Brighton gëzon shumë admirues, veçanërisht Manchester City dhe Liverpool.

Lexo edhe:

Sipas raportimeve të medieve britanike, kampioni i botës me Argjentinën ka nisur një garë të fortë mes City dhe Liverpool, me të dy klubet që kërkojnë të kenë shërbimet e Mac Allister.

Lajme të tjera

Bundesliga

Pasi humbën titullin në mënyrë dramatike në shtëpi, lojtarët e Dortmundit të drejtuar nga trajneri Edin Terzic shkuan për t’u përshëndetur me tifozët, të...

Itali

Nasser Al-Khelaifi është i interesuar për një klub italian. Pronari i PSG-së, po mendon të blejë Sampdorian sipas raportimeve të L’Equipe. Skuadra zhvilloi një...

Futboll

Kastriotët janë fitues të finales së Sunday League Albania, pasi mundën minimalisht 1-0 Prestige. Skuadra e drejtuar nga trajneri Gentian Verli triumfoi falë një...

Kategoria Superiore

Ngjarje e rëndë dhe shumë e shëmtuar në përfundim të sfidës Tirana – Bylis 2-2, e luajtur në Rrogozhinë. Pas vërshëllimë së trefishtë për...