Merkato

Pëlqen të punojë me Kloppin, Werner pret ofertën e Liverpoolit

Leipzigu nuk po negocion me Bayernin e Mynihut për Timo Werner. Një garanci të tillë e jep shefi i klubit, Oliver Mintzlaff, i cili konfirmoi se nuk ka ofertë nga bavarezët dhe as bisedime për transferimin e sulmuesit te rivalët e tyre.

Ai tha se lojtari ndoshta nuk e pëlqen Bayernin, por dëshiron të punojë me Tuchel apo Klopp. Kjo deklaratë ka rivënë në lëvizje drejtuesit e Liverpoolit, të cilët e pëlqejnë prej kohësh “bomberin” gjerman dhe janë gat të shpenzojnë deri në 50 milionë euro për kartonin e “yllit” të Leipzig.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency