Gossip

“Pensionisti” Romario “shënon” sërish, e dashura e re është “një bombë”

Ish sulmuesi i njohur brazilian, Romario ka “varur këpucët në gozhdë”, por nuk e ka humbur nuhatjen, kur vjen fjala për përzgjedhjen e vajzave në krah të tij.

53-vjeçari po shijon një romancë me modelen braziliane Ana Karoline Nazario, e cila është 31-vjeçare dhe i ka dedikuar një status mjaft domethënës ish sulmuesit të Barcelonës dhe kombëtares së Brazilit.

“Zemër, në jetë asgjë nuk vjen rastësisht, pasi ka gjithmonë një arsye. Njerëzit hyjnë në jetët tona për motive të caktuara dhe për të na mësuar diçka, ndërsa ti më ke mësuar të dashuroj. Vetëm unë e di çfarë ndjej për ty”, shkroi bukuroshja në Instagram për ish sulmuesin brazilian.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency