Gossip

Për të thyer Juven, Milani mund të mbështetet edhe te Claudia Romani

Nëse Juventusi mund të krenohet me faktin se ka fituar 6 tituj rradhazi dhe aktualisht ka 9 pikë më shumë se Milani në renditje. Edhe kuqezinjtë kanë se me çfarë të krenohen përpara ndeshjes së San Siros ndaj rivalëve bardhezinj, ajo është Claudia Romani, tifozja e deklaruar e Milanit e cila ka shpërthyer me fotot e saj bombastike të publikuara në rrjetet sociale  të cilat kanë bërë xhiron e internetit dhe mund t’i shërbejnë si frymëzim futbollistëve kuqezinj përpara superduelit të së shtunës. Me një Claudia në superformë ndoshta edhe Milani do të motivohet për të bërë një superparaqitje dhe për të ndalur Juventusin.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency