Premier League

Për të zëvendësuar Rashford, M.United mendon për rikthimin e bujshëm!

Dëmtimi i Marcus Rashford i cili do të mungojë minimalisht 6-javë, ka bërë që Manchester United të hidhet në merkato për të gjetur një sulmues. Djajtë e Kuq po shikojnë për alternativa me kosto të ulët dhe një emri më i fundit që ka dalë në skenë ka të bëjë me një rikthim të bujshëm. Pas 11 vitesh në Old Trafford mund të rikthehet Carlos Tevez. Apashi cili ka qenë pjesë e United nga 2007-ta deri në 2009-ën për t’u transferuar më pas te rivalët e Manchester City-t, është një njohës i mirë i kampionatit anglez dhe pavarsisht se pas disa muajsh do të mbushë 36-vjeç, eksperienca e tij mund t’i shërbejë shumë United-it për disa muaj. Aktualisht Tevez është nën kontratë me Boca Juniors deri në verën e ardhshme por thirrjes së United ai është gati t’i përgjigjet pozitivisht dhe të rikthehet në Angli.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency