Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

“Perandori i futbollit”, fajtor për ndarjen e çiftit të famshëm: Kishin marrëdhënie treshe!

Adriano, futbollist legjendar brazilian i njohur si “Perandori’, është akuzuar se është arsyeja e ndarjes së një prej çifteve më të famshme dhe më të njohura në Brazil.

Një gazetar ka publikuar se “afera” e Gracyanne Barbosas me ish-futbollistin e Flamengos, Interit, Fiorentinës, Parmës, Romës, Corinthiansit, Athletico Paranaenses dhe Miami United, ka qenë shkaku i divorcit të modeles së fitnesit dhe Playboy-t me këngëtarin Belo.

“Unë do t’ju them se ata kishin një marrëdhënie treshe. Belo dhe Gracyanne e bënë një treshe me Adrianon,” tha gazetari Bruno Di Simone në programin e Geraldo Luís.

Lexo edhe: 

Di Simone shpjegoi në “Geral do Povo” se “Adriano kishte një lidhje me Gracyanne dhe Belo ishte dëshmitar. Ajo u dashurua me të dhe vazhdoi të kishte një lidhje të fshehtë me futbollistin. Të gjithë e dinin në lagjen e Rio de Janeiros ku ata jetuan”.

Gracyanne Barbosa dhe Belo konfirmuan ndarjen e tyre nëpërmjet një deklarate të përbashkët:

“Këngëtari Belo nuk do të komentojë për jetën e tij personale dhe thekson se është i fokusuar në karrierën e tij. Gracyanne Barbosa ripohon se dashuria mes çiftit nuk ka marrë fund, por konfirmon ndarjen aktuale”.

Lajme të tjera

Futboll

Vinicius Junior ka përfunduar në shënjestrën e ish-futbollistit brazilian, Carlos Alberto Gomes, i njohur si Pintinho. Ky i fundit që ka bërë karrierë në...

Euro 2024

Një përplasje e rëndë ndodhi në ndeshjen Skoci-Hungari, me lojtarin e hungarezëve Barnabas Varga që ka rënë pa ndjenja në tokë pas tronditjes së...

Kombëtare

Armando Broja do të largohet nga Chelsea këtë verë. Për sulmuesin ka patur oferta nga disa skuadra europiane, por SuperSport mëson ekskluzivisht nga burime...

Euro 2024

Trajneri i Spanjës, Luis De La Fuente tha për mediet në prag të ndeshjes ndaj Shqipërisë që luhet këtë të hënë për llogari të...