Connect with us

Hi, what are you looking for?

Katar 2022

Përballen për vendin e tretë, “gardianët” gjysmëfilistë të “Katar 2023”, objektiva të Bayernit

Bayerni i Mynihut vë në shënjestër dy portierët më të mirë të Botërorit. Pak ditë më parë, u raportua gjerësisht se Dominik Livakovic, “gardian” i Dinamos së Zagrebit mund të bëjë hapin e madh në karrierë duke u transferuar në Mynih, por sot është shpërndarë informacioni se edhe portieri i Marokut, Yassine Bounou, është në vëmendjen e gjigantëve të Bundesligës.

Futbollisti i Sevillas, sipas TZ, i ka lënë përshtypje shumë të mirë Oliver Kahnit, i cili e ndoqi nga afër në më shumë se një rast. Prandaj, ai mund të jetë portieri që do të zëvendësojë Manuel Neuerin, i cili e ka humbur sezonin pasi theu këmbën duke bërë ski.

Lajme të tjera

Merkato

Bento Matheus Krepski pritet të jetë një nga përforcimet e Interit gjatë merkatos verore. Kampionët e Italisë kanë përzgjedhur 24-vjeçarin brazilian si portierin e...

La Liga

Xavi rrezikon shkarkimin nga posti i trajnerit të Barcelonës sapo të mbyllet sezoni. Deklarata e fundit ka sjellë shqetësim në klub, teksa është pritur...

Itali

Orë vendimtare për Interin. Të hënën e 20 majit skadon huaja që fondi “Oaktree” i ka dhënë numrit një të zikaltërve në vitin 2021....

Ligue 1

Milan Skriniar zgjodhi të thyejë raportet e tij me Interin dhe tifozerinë zikaltër, për t’u transferuar një vit më parë te Paris Saint Germain...