Kupa e Shqiperise

Përcaktohen çiftet e fazës gjysmëfinale, shmanget përplasja Tirana-Kukësi

Shorti i hedhur në sallën e konferencave në “Air Albania Stadium” përcaktoi dy çiftet e fazës gjysmëfinale të edicionit të 68-të Kupës së Shqipëri.

Kështu, goglat vendosën që Kukësi të përballet me Teutën, ndërsa Bylisi me Tiranën.

Skuadra verilindore dhe ajo ballshiote do të jenë pritëse në takimet e para, që do të shvillohen më 2 korrik, ndërsa ato të kthimit do të luhen më 15 korrik. Sikurse është vendosur më herët nga FSHF, finalja e madhe do të zhvilliohet më 2 gusht.

 Gjysmëfinalet e Kupës

(2 dhe 15 korrik)

Kukësi – Teuta

Bylis-Tirana

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency