IPKO Superliga

Përcaktohen ditët dhe orari i ndeshjeve të javës së parë, spikat derbi i Prishtinës

Këtë fundjavë ngre siparin e sezonit të ri IPKO Superliga e e Kosovës e për rrjedhojë Federata e Futbollit të Kosovës, si organizatore e garës, ka përcaktuar ditët dhe orën e ndeshjeve të javës së parë. Janë 6 sfida gjithsej, që do të shpërndahen të shtunën dhe dhe të dielën, në të njëjtën orë, 17:00.

Tri përballjet e së shtunës janë: Feronikeli-Drenica, Flamurtari-Prishtina dhe Llapi-Vushtrria. Sfida mjaft interesante, ku spikat derbi i kryeqytetit, por jo më pak të rëndësishme luhen në Drenas dhe Podujevë.

Të dielën janë programuar tri ndeshjet e fundit, Drita-Ferizaj, Trepça’89-Gjilani dhe Dukagjini-Ballkani.

 

Java 1

E shtunë, 17 gusht, në orën 17:00

Feronikeli-Drenica

Flamurtari-Prishtina

Llapi-Vushtrria

E diel, 18 gusht, në orën 17:00

Drita-Ferizaj

Trepça’89-Gjilani

Dukagjini-Ballkani

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency