La Liga

Përdor një “ujk”, Mendes shtron rrugën për CR7 te gjiganti spanjoll

Cristiano Ronaldo po përflitet si një opsion për shumë klube, mes tyre Milan, Newcastle, Al Nassr dhe Chelsea. Së fundmi kanë dalë sërish zërat për një rikthim në LaLiga, këtë herë te Barcelona rivale e përjetshme e Real Madrid.

Gazetarja argjentinase, Veronica Brunati, zbulon edhe skenarin që po ndodh. Ajo shkruan në rrjetet sociale se Barcelona ka mbyllur marrëveshjen për transferimin e mesfushorit qendror, Ruben Navas, nga Ëolverhampton.

Portugezi menaxhohet nga Jorge Mendes, i cili mund të përfshijë në negociata edhe Cristiano Ronaldon. Momentalisht gjithçka është në kuadrin e fjalëve dhe për fituesin e pesë herë “Topit të Artë” kanë qenë të shumta këto kohë.

Kliko për të komentuar

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Të Fundit

EVENTET NË SUPERSPORT

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency