La Liga

Perez blindon Modric: Luka është një legjendë e Realit!

Interi por sëfundmi edhe Juventusi ëndërrojnë ta kenë në gjirin tyre, por për dy klubet italiane Luka Modric do të mbetet thjeshtë një ëndërr. Fituesi i Topit të Artë i cili po shkëlqen edhe në këtë sezon nën urdhrat e Santiago Solarit ka marrë bekimin e presidentit Florentino Perez dhe do të vazhdojë të jetë pjesë e Los Blancos edhe për disa vite. “ Luka është një legjendë e Realit të Madridit dhe përfaqëson vlerat e klubit tonë”, deklaratë kjo e numrit të Realit, Florentino Perez i cili në një farë mënyre ka blinduar mesfushorin kroat të cilit klubi merengues pritet t’i ofrojë një kontratë të re.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency