Premier League

Përfitojnë shifra marramendëse, liga angleze synon të lërë “thatë” agjentët e futbollistëve

Ndoshta ekziston një mënyrë që agjentët e futbollistëve të mos fitojnë kaq shumë para sa përfitojnë aktualisht si komision për transferimet e klientëve të tyre drejt kampionateve të ndryshme dhe Premier League po e studion këtë hipotezë. Propozimi që kanë hedhur në tryezë disa nga krerët më të lartë të futbollit anglez është që të jenë vetëm futbollistët ata që paguajnë menaxherët e tyre dhe jo klubet. Shqetësimi i Premier Leagues mbi këtë çështje ka të bëjë me faktin se vetëm në merkaton e fundit të transferimeve menaxherët kanë përfituar në total shifrën impresionuese të 250 milionë eurove. Liga angleze e futbollit synon që diçka e tillë të mos përsëritet më dhe të mos kemi një tjetër rast si ai i Mino Raiolës i cili për transferimin e Paul Pogba te Manchester United përfitoi shifrën e çmendur të 49 milionë eurove.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency