Kategoria Superiore

Përforcim në mesfushë, Essien nënshkruan me Skënderbeun

I nisi përgatitjet me vonesë, por skuadra e Skënderbeut po ia del të formojë një grup mjaft të mirë në dispozicion të trajnerit Daja, teksa pasditen e sotme është afruar një tjetër futbollist.

Bëhet fjalë për mesfushorin 18-vjeçar ganez Kofi Essien, i cili ka nënshkruar për 3 sezone me skuadrën korçare, pasi cilësohet si një futbollist i talentuar dhe me perspektivë për të ardhmen.

Essien iu bashkua sot skuadrës korçare dhe u vu në dispozicion të trajnerit Ilir Daja, në kompleksin “Tropikal”, ku Skënderbeu po përgatitet në prag të ndeshjes së javës së katërt me Tiranën, të shtunën në orën 16:00.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency