IPKO Superliga

Përforcohet Ballkani, firmosin dy talente nga Kameruni

Dy përforcime të tjera në merkato për Ballkanin. Klubi nga Suhareka që drejtohet nga trajneri i mirënjohur Ismet Munishi sëfundmi ka zyrtarizuar afrimet e dy talenteve kamerunas. Bëhet fjalë për Effa Lazare Tristan Dylan dhe Marius Stephane Tatkeu Yimkoua. I pari ka nënshkruar një kontratë 4-vjeçare pasi 18-vjeçari Tristan Dylan është një lojtar që premton shumë, aktivizohet si sulmues krahu dhe ka qenë pjesë e kombëtareve të grupmoshave të reja të Kamerunit. Ndërkohë Marius Stephane i cili aktivizohet si mesfushor ka firmosur gjithashtu një kontratë afatgjatë dhe është një lojtar me të dhëna shumë të mira, pasi edhe ai ka qenë pjesë e kombëtareve të moshave të Kamerunit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency