Përgatitorja, merkato dhe misioni titull/ Duro: Ka shumë konkurrencë te Struga

Struga vazhdon fazën përgatitore në Antalia. Skuadra e Shpëtim Duros ka si objektiv mbrojtjen e titullit kampion në Maqedoninë e Veriut, teksa kryeson me 39 pikë. Një më shumë se Shkupi dhe katër mbi Shkëndijën. Ekipi liqenor ka luajtur dy miqësore në tokën turke. Përballë ekipit rus Orenburg (1-5) dhe kundër polakëve të Arkës (1-1). … Vazhdoni me leximin e Përgatitorja, merkato dhe misioni titull/ Duro: Ka shumë konkurrencë te Struga