Bundesliga

Perisic dëmtohet në stërvitje, pritet të mungojë 6 javë

Sulmuesi anësor kroat Ivan Perisic është dëmtuar gjatë një seance stërvitore të Bayern Mynih dhe do të duhet të mungojë për një periudhë më të gjatë se një mujore.

Lajmin e ka dhënë vetë trajneri i gjigantëve gjermanë, Flick, i cili tha se futbollisti do t’i rikthehet stërvitjes vetëm pas 4 javësh pushim, ndërsa më pas do t’i duhen edhe dy javë të tjera për të rikuperuar formën.

Sulmuesi kroat u huazua nga Interi te Bayern, me të drejtë blerjeje për shifrën e 20 milionë eurove, ndërsa tani pritet të rikthehet në mesin e marsit dhe të provojë të bindë drejtuesit gjermanë.

Deri tani Perisic ka luajtur 22 takime me fanellën e bavarezëve, shumicën e të cilëve i ka nisur nga stoli, ndërsa ka arritur të shënojë 5 gola dhe të japë 8 asiste.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency