Premier League

Përmbysje e ‘çmendur’, United rikthehet i dyti

Manchester United ka luajtur një ndeshje të ‘çmendur’ në Londër, kundër Crystal Palace-t, ku ka fituar me rezultatin 2-3.

Skuadra e Mourinhos pësoi gol në minutën e 11, ndërsa në fillim të pjesës së dytë, e pa veten në disavantazh të dyfishtë dhe dukej se po shkonte drejt një rezultati negative.

Gjithsesi, Smalling rihapi shpresat në minutën e 55-të, për ‘djajtë e kuq’ dhe Lukaku barazoi shifrat në të 76-ën. “Qershia mbi tortë’ ishte goli i Matiç në minutën shtesë, që i dha fitoren Manchester Unitedit dhe një 3-pikësh shumë të vlefshëm, që e rikthen në vendin e dytë të renditjes, me 62 pikë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency