FA Cup

Përmbysje spektakolare e Watford, sfidon City-n në finale!

Përmbysje spektakolare e Watfordit që e sheh në finalen e FA Cup për herë të dytë në historinë e saj. Klubi i presidentit Pozo mposhti në mënyrë të pabesueshme në gjysmëfinalen e kthimit të Kupës së Federatës në Angli, Wolverhampton me rezultatin 3-2 dhe në datën 18 maj do të sfidojë Manchester Cityn në Wembley në finalen e madhe të këtij kompeticioni. Avantazhit të dyfishtë të skuadrës së Nuno Espirito Santo me Doherty dhe Raul Jimenez brenda 62 minutave lojë ju kundërpërgjigjën Deulofeu dhe Deeney me një penallti në minutën e 94-t që e çoi ndeshjen në shtesë. Pak para fundit të shtesës së parë sulmuesi spanjoll Gerard Deulofeu realizoi golin e fitores 3-2 për Watford dhe i hoqi kualifikimin nga duart Wolves-it që dukej pothuajse i sigurtë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency