Futboll

Përplaset me Lamborghinin me vlerë 170 mijë paundë, portieri i United shpëton “për qime”

Portieri i Manchester United, Sergio Romero, ka pësuar një aksident me makinën e tij sportive me vlerë  170 000 paundë afër kompleksit stërvitor të klubit, këtë të hënë, në mëngjes. Romero, i cili është portier i dytë pas De Geas, u fotografua këtë mëngjes duke qëndruar pranë Lamborghinit të të tij, në krah të rrugës, afër kompleksit Carrington.

Makina dukej qartë se kishte pësuar dëme serioze, pasi kishte kaluar tejpërtej barrierën anësore të rrugës. Klubi i Manchester United ka konfirmuar se lojtari nuk është lënduar. 32-vjeçari luan në “Old Trafford” që nga viti 2015 dhe është aktivizuar në nëntë takime në të gjitha garat këtë sezon. Argjentinasi ishte në stol edhe në humbjen 2-0 përballë Liverpoolit, në “Anfield”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency