Serie A

Përplaset me portierin shqiptar, Milinkovic-Savic braktis stërvitjen dhe “alarmon” Inzaghin

Mesfushori serb i Lazios, Sergej Milinkoviç-Saviç pati një përplasje me portierin shqiptar të bardhekaltërve, Marco Alia dhe ndërpreu menjëherë seancën stërvitore të mbrëmjes së djeshme, pasi ndjeu shqetësime në gju.

Pasditen e sotme pritet që mesfushori serb të kryejë rezonancën magnetike, për të parë shkallën e dëmtimit, ndërsa trajneri Inzaghi po pret me ankth rezultatet, duke qenë se Milinkovic-Savic është një element mjaft i rëndësishëm për skuadrën e tij.

Paraprakisht mjekët e Lazios janë shfaqur optimistë, pasi kanë deklaruar se dëmtimi nuk mund at lërë më shumë se dy javë pushim mesfushorin serb, gjithsesi fjalën e fundit do ta thotë ekzaminimi i pasdites së sotme.

Lazio vijon përgatitjet për pjesën e mbetur të sezonit 2019-2020, pasi momentalisht renditet në vendin e dytë dhe do të provojë deri në fund të rimarrë kreun e të fitojë titullin kampion, që mungon prej 20 vitesh.

Kujtojmë që Milinkovic-Savic është një nga futbollistët më të kërkuar të Lazios në merkato, pasi klube të mëdha italiane e europiane janë gati të kënaqin pretendimet e presidentit Lotito, për ta rrëmbyer serbin gjatë kësaj vere.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency