Kategoria Superiore

Përplasje mes tifozëve të Partizanit dhe Tiranës, ndërhyn policia

Trazira mes tifozëve të Partizanit dhe atyre të Tiranës, që edhe pse nuk lejohen të jenë në stadium për shkak të pandemisë së Koronavirusit, kanë udhëtuar drejt Elbasanit për të mbështetur ekipet respektive.

Kjo supersfidë është shoqëruar me incidente jashtë “Elbasan Arenas”, aq sa është dashur ndërhyrja e policisë.

Mbështetësit e kuq dhe ata bardheblu kanë përdorur flakadanët për të sulmuar rivalët, duke rrezikuar madje edhe djegien e automjeteve të parkuara në rrugë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency