Futboll

Peruja “hakmerret” ndaj Brazilit e mposht në Los Angeles

Në Los Angeles, Peruja shtang Brazilin. Një gol i Abram në minutën e 85-të i dha fitoren skuadrës së trajnerit argjentinas Gareca në miqësoren e luksit ndaj Seleçaos në Amerikë. Kjo ishte një hakmarrje e vogël e Perusë për humbjen në finalen e Copa America 2019. Peruanët u mbrojtën mirë në këtë sfidë dhe ndëshkuan skuadrën e Tites pak minuta para fundit. Në minutën e 63-të u fut në fushë edhe Neymar në vend të Firminos por sulmuesi i PSG nuk arriti të linte shenjë. Në miqësoret e tjera Uruguai pa dyshen Suarez-Cavani barazoi 1-1 në transfertë ndaj Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Hondurasi surprizoi Kilin duke e mposhtur 2-1. Kolumbia nuk shkoi më shumë se një barazim pa gola ndaj Venezuelës ndërkohë që Ekuadori mposhti 3-0 Bolivinë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency