Futboll

Përzgjidhet ndeshja testuese, femrat do të shkelin të parat barin e “Arenës Kombëtare”

Punimet në “Arenën Kombëtare” janë drejt fundit dhe impianti më i ri i futbollit në vend pritet të inaugurohet mbrëmjen e 17 nëntorit në takimin e vlefshëm për eliminatoret e Euro 2020-ës Shqipëri-Francë.

Megjithatë ashtu siç e parashikon rregullorja e UEFA-s, para inaugurimit duhet që në stadium të luhet një ndeshje testuese dhe Federata Shqiptare ka vendosur që të parat që do të shkelin në barin e impiantit të ri, të jenë vajzat.

Kjo pasi më 3 nëntor në mbrëmje, në ‘Arenën Kombëtare” do të zhvillohet ndeshja e futbollit për femra mes Vllaznisë dhe Apolonisë, ndërsa kjo do të jetë mundësia e parë që tifozët të shohin nga afër stadiumin modern, që do të jetë edhe “shtëpia” e re e Kombëtares Shqiptare.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency