Serie A

Pesë ndeshje radhazi në stol, Florenzi çështje te Roma

Alessandro Florenzi kthehet në çështje te skuadra e Romës. Ndaj gjermanëve të Borussia Munchengladbachut, sfidë e vlefshme për fazën e grupeve në Europa League, kapiteni i verdhekuqëve qëndroi për herë të pestë radhazi në stol.

Këtë here trajneri Fonseca preferoi të aktivizonte Davide Santon, pasi Spinazzola nuk mund të luante për shkak dëmtimi. Është e qartë që nëse situata nuk përmirësohet gjatë javëve në vijim, nuk përjashtohet mundësia që 28-vjeçari të kërkojë largimin që gjatë merkatos së janarit. Për futbollistin interesohen ekipe si Milani, Interi dhe Napoli.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency