Te Tjera

Peshëngritje, Shqipëria me 4 sportistë në Europian

 

Sot ngre siparin Kampionati Europian i Peshëngritjes për kategorinë junior dhe U-23, i organizuar në Durrës nga Federata Shqiptare të Peshëngritjes, së cilës i janë besuar edhe me parë evente kaq të rëndësishme. Në këtë aktivitet do të ketë një pjesëmarrje të gjerë me garues nga plot 37 vende të botës, ndërsa Shqipëria përfaqësohet me 4 shtangistë: Arbër Çerçizin e Roalb Kuqjan në peshën 62 kg; Kristi Ramadanin në peshën 77 kg dhe Denald Gjatën në peshën 105 kg. Fatkeqësisht, për femra Shqipëria nuk do të ketë asnjë përfaqësuese në këtë kampionat. Pretendimet e sportistëve kuqezi të shtangës janë për të kapur zonën e medaljeve.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency