Connect with us

Hi, what are you looking for?

Itali

Pësoi atak kardiak në stadium, zbulohet gjendja e tifozit që kaloi në koma

Një lajm i mirë vjen nga Como! Davide, djaloshi 23-vjeçar i cili të shtunën pësoi një atak kardiak në stadium, gjatë ndeshjes Como-Frosinone, doli nga koma dhe u konsiderua jashtë rrezikut nga mjekët.

Tifozi i alarmoi të gjithë gjatë ndeshjes, pas sulmit të pësuar në zemër, por për fat të mirë ia ka dalë të “fitojë”.

Lajme të tjera

Euro 2024

Skuadra kombëtare zhvilloi sot stërvitjen e parë në “Shtëpinë e Futbollit” dhe të parën nën drejtimin e brazilianit Sylvinho. Kuqezinjtë kanë filluar përgatitjet për...

Kombëtare

Kombëtarja Shqiptare vijon punën për t’u përgatitur për ndeshjen e parë eliminatore të Europianit Gjermani 2024, e planifikuar për t’u luajtur mbrëmjen e të...

Gossip

Ish-sulmuesi i Interit bën “supergol”. Andrea Pinamonti, i cili aktualisht është pjesë e Sassuolos, po shijon një romancë me modelen bjelloruse Dasha Lapushka. Futbollisti...

Merkato

Galatasaray piketon sulmuesin shqiptar. Me 10 gola dhe 4 asiste deri në këtë pikë të sezonit në Superligën Turke, Valon Et’hemi ka tërhequr vëmendjen...