Futboll

Pësoi dy humbje të thella, Queiroz largohet nga drejtimi i Kolumbisë!

Carlos Queiroz largohet nga stoli i përfaqësueses kolumbiane. Dy humbjet radhazi me shifrat 0-3 ndaj Uruguait në shtëpi  dhe 6-1 ndaj Ekuadorit në transfertë i kanë dhënë fund bashkëpunimit mes trajnerit portugez dhe drejtuesve të Federatës Kolumbiane të Futbollit. Palët kanë vendosur të zgjidhin me konsensus kontratën, ndërkohë që vetë Federata Kolumbiane ka falenderuar trajnerin për punën e bërë gjatë këtyre dy viteve duke e konsideruar si nder të punonte me një emër të madh si ai. Carlos Queiroz në karrierën e tij ka drejtuar edhe Realin e Madridit ndërsa për një kohë të gjatë ka qenë ndihmësi i Alex Ferguson në stolin e Manchester United.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency