Futboll

Pësoi infarkt, por Porto e regjistron Iker Casillasin si futbollist

Iker Casillas mund të rikthehet në fushë si lojtar dhe sinjalin më të qartë e tregon Porto, që e ka regjistruar në kampionat si futbollistin e skuadrës. Casillas, që pësoi infarkt 3 muaj më pare, tashmë është përfshirë në stafin teknik të Portos, por nga ana tjetër ai nuk ka zyrtarizuar tërheqjen, e mbi të gjitha vijon të stërvitet normalisht me ekipin.

Casillas ka punuar gjatë gjithë fazës përgatitore edhe pse nuk ka luajtur asnjë minutë dhe duket se synimi i tij është të rikthehet gradualisht në portë pas fillimit të kampionatit portugez.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency