Futboll

Phil Neville emërohet trajner i skuadrës së David Beckham

Ish-mbrojtësi i Manchester United dhe Evertonit, Phil Neville, merr drejtimin e Inter Miamit në MLS, ekip që ka për pronar të mirënjohurin David Beckham.

43-vjeçari ishte në krye të përfaqësueses se e femrave të Anglisë, por vendosi ta mbyllte para kohe kontratën me Federatën (i skadonte në verë), pasi e pati të pamundur të refuzonte ofertën e ish-shokut të tij të skuadrës, Beckham.

“Ky është një klub (Inter Miami) shumë i ri dhe premtues. Jam i përkushtuar të sfidoj veten, lojtarët e mi dhe të gjithë rreth meje që të rritemi dhe të ndërtojmë një kulturë konkurruese të futbollit me të cilën të gjithë mund të jemi krenarë,” – tha Neville përvojën e tij të re amerikane.

Ndërsa pronari i Inter Mimait, Beckham, në lidhje me bashkëpunimin e nisur me Neville u shpreh:

“Unë e njoh Philin që kur ishim të dy adoleshentë në akademi. Ne ndajmë një ADN futbolli që është injektuar nga disa lider të mëdhenj të kësaj loje. Ato vlera gjithmonë kam dashur t’i injektoj në klubin tonë.”

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency