Gossip

Philine Roepstorff, dashuri pa kufi për Niklas Bentnder

Niklas Bendnter edhe e fejuara e tij, Philine Roepstorff, duhen në mënyrë ekstreme. Çifti i njohur është shumë romantik dhe njëkohësisht trasgresiv.

Modelja nuk ka hezituar të shprehë në një mënyrë të veçantë dashurinë për futbollistin danez. Ajo ka vendosur të bëjë një tatuazh në lëkurën e saj me dedikimin “Lord”. Kështu etiketohet me përkëdheli sulmuesi kontrovers, që në karrierën e tij ka luajtur me ekipe të mëdha si Arsenali e Juventusi, por që sot luan te Rosenborgu në Norvegji.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency