Futboll

Philipe Coutinho drejt Barcelonës

Dorëzohet Liverpooli. Philipe Coutinho merr rrugën e Barcelonës. Përpara dëshirës së futbollistit dhe milionave që vinë nga Spanja, Jurgen Klopp nuk mund të bëjë dot asgjë edhe pse trajneri gjerman kërkon me ngulm të evitojë largimin e yllit brazilian. Java e ardhshme pritet të jetë vendimtare për të ardhmen e Philipe Coutinhos dhe gjasat janë që 25-vjecari të firmosë me Barcën. U largua një brazilian, por vendin e tij te blaugranat pritet ta marrë një tjetër lojtar nga vendi i Sambas.

Mediat që qëndrojnë pranë Barcelonës bëjnë me dije se Liverpooli ka dhënë tashmë ok-in për kalimin e Coutinhos te katalanasit. Shifra që Barcelona pritet të derdhë në arkat e klubit të kuq për kartonin e brazilianit do të jetë më e lartë se 100 milionë Euro. Për Liverpoolin do të jetë plusvalencë e jashtëzakonshme sepse në 2012-tën, Të Reds shpenzuan vetëm 11 milionë Euro për të blerë kartonin e Coutinhos nga Interi. Barcelona ka 222 milionë Euro për të shpenzuar në merkato pikërisht shifrën që përfitoi nga kalimi i Neymar te Paris Saint Germain dhe përvec Coutinhos kërkon edhe talentin e Dortmundit Dembele por edhe një mesfushor qëndre ku prioritet mbetet Marco Verrati.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency