Kupa e Italise

Piatek bën goleadorin, Donnarumma superportierin, Gattuso leksion Ancelottit!

Milani eliminon Napolin nga Kupa e Italisë dhe projekton dy derbi të zjarrtë me Interin në gjysmëfinale në rast se zikaltrit do të mposhtin Lazion të enjten. Në San Siro kuqezinjtë mposhtën 2-0 Napolin në çerekfinalen e këtij kompeticioni falë një super Piatek. Sulmuesi polak në ndeshjen e tij të parë si titullar me kuqezinjtë ishte thjeshtë fantastik duke realizuar dy gola shumë të bukur në pjesën e parë në harkun e 16 minutave mjaftuan që Gattuso t’i jepte një leksion mësuesit të tij Carlo Ancelotti. Napoli u përpoq për tu rikthyer në ndeshje por Donnarumma ishte në superformë duke ndalur çdo tentativë të Insigne e Milik me shokë. Tashmë Milani prek gjysmëfinalet e Kupës së Italisë një kompeticion ku ka një mundësi të shkëlqyer për ta mbyllur këtë sezon me një trofe.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency