Gossip

Piloti i Moto GP dhe modelja italiane i japin fund lidhjes

Historia e dashurisë mes Andrea Iannone dhe modeles Giulia De Lellis ka përfunduar tashëm dhe konfirmimi vjen nga vetë piloti i Moto GP, që i pyetur mbi ish të dashurën e tij, deklaroi se nuk e dinte se ku ishte.

“Nuk e di ku është. Kishte për të shkruar një libër dhe ndoshta po merret me të’, tha Iannone, duke konfirmuar plotësisht se mes tyre nuk ka më komunikim dhe se romanca ka përfunduar prej kohësh.

Në fakt prej ditësh mediat rozë në Itali raportonin për një krizë mes çiftit, ndërsa konfirmimi për ndarjen erdh vetëm ditën e sotme.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency