Connect with us

Hi, what are you looking for?

Champions League

Pioli: Me Udinesen i zhgënjyem të gjithë, por ndaj PSG-së do të jetë ndeshja e kthesës

Milan është duke kaluar një moment të vështirë rezultatesh si në kampionat ashtu edhe në Champions League.

Në prag të sfidës së katërt të fazës së grupeve të Champions League, ku përballë do të ketë Paris Saint-Germain, trajneri i “Djallit”, Stefano Pioli deklaroi për mediet se ky takim do të jetë pika e kthesës, ndërsa theksoi se në sfidën ndaj Udineses i zhgënjyen të gjithë.

Lexo edhe: 

Kundër Udineses ne i zhgënjyem të gjithë, para së gjithash veten tone. Nëse tifozët na ofenduan, kjo ndodhi sepse ne bëmë shumë keq”-tha Pioli, teksa më tej shtoi: “Ndaj PSG-së mund të jetë ndeshja e kthesës. Milani im dëshiron të luajë një ndeshje të shkëlqyer dhe ne do të kemi nevojë të jemi të vëmendshëm për 90 minuta.  Do të duhet t’i shfrytëzojmë mirë mundësitë tona.”

 

Lajme të tjera

Euro 2024

Italia do të jetë kundërshtari i parë i Shqipërisë në Euro 2024, me sfidën e planifikuar për më 15 qershor në Dortmund. Trajneri Luciano...

Euro 2024

Shqipëria do të luajë në datën 26 mars një ndeshje miqësore ndaj përfaqësues së Zvicrës, lajm që u zbulua në emisionin “ELITE SHOW”. Çdo...

Legjionarët

Eurogol i Kleis Bozhanajt në Serie B. Mesfushori me tipare ofensive, erdhi nga pankina dhe i dhuroi Modenas fitoren 2-1 në derbin emilian përballë...

Lajme

Spanja në grupin e vdekjes! Marca, As, El Mundo Deportivo, Sport.es… media spanjolle është në unison sa i përket titullit që ka zgjedhur për...