Serie A

Pioli mposht koronavirusin, vihet menjëherë në drejtim të skuadrës

Trajneri i Milanit Stefano Pioli dhe ndihmësi i tij Giacomo Murelli kanë mposhtur koronavirusin dhe do të vihen në drejtim të skuadrës duke nisur nga seanca stërvitore e pasdites së sotme.

Lajmi është dhënë nga vetë klubi milanez, që njofton se pas tamponëve të kryer dje, Pioli e Murelli kanë rezultuar negativë dhe do të ulen rregullisht në pankinë duke nisur që nga sfida e të enjtes në Europa League përballë Celtic.

Trajneri i kuqezinjve dhe ndihmësi i tij rezultuan pozitivë thuajse dy javë më parë, ndërsa gjatë kësaj kohe skuadra është drejtuar nga Daniele Bonera, i cili qëndroi në pankinë për tre ndeshje dhe regjistroi dy fitore në kampionat e një barazim në Europa League ndaj Lille.

Kuqezinjtë kanë njohur një periudhë vërtetë të suksesshme nën drejtimin e Stefano Piolit, pasi nuk humbin një ndeshje kampionati që prej muajit mars të këtij viti dhe këtë sezon kryesojnë renditjen me 5 pikë më tepër se Interi i vendit të dytë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency