Connect with us

Hi, what are you looking for?

Katar 2022

Pioli zbulon për kë bën tifo në Botëror: Unë jam me lojtarët e mi!

Trajneri i Milan, Stefano Pioli ka zbuluar skuadrën për të cilën bën tifo në Kupën e Botës, Katar 2022.

Në një pronocim të dhënë për mediet, Pioli theksoi se në këtë Botëror mbështet përfaqësuesen e Francës, pjesë e së cilës janë dy lojtarë të tij, Giroud dhe Theo Hernandez.

Shpresoj që Franca të fitojë, unë mbështes lojtarët e mi. Jam në kontakt të vazhdueshëm me ta, për të ditur gjendjen pas çdo ndeshjeje.”-tha tekniku.

Lajme të tjera

Kategoria Superiore

Big Brother Mania edhe në mbrëmjen gala “Më të mirët 2022”, që organizohet nga FSHF dhe Digitalb, dhe që po transmetohet në SportNews, teksa...

Segunda Division

Myrto Uzuni rikthehet vrullshëm. Pas dy ndeshjes mungesë për shkak dëmtimi, sulmuesi i Kombëtares Shqiptare është rikthyer titullar në sfidën Granada-Andorra dhe ka shënuar...

Eliminatore

Pasi mbylli aventurën me Portugalinë, tashmë trajneri Fernando Santos është prezantuar te Polonia. Tekniku portugez do ë provojë të polakët në Europianin e vitit...

Futboll

El Mundo Deportivo ka zbuluar një prapaskenë interesante që ka lidhje me Cristiano Ronaldon dhe Leo Messin. Sulmuesi portugez ishte ende pjesë e Real...